search

Elutoa mööbel määrab toa esmamulje


Elutuba on teie kodus see koht, kus te võtate vastu külalis ning veedate vaba aega sotsialiseerudes. See on ka ala, kuhu koguneb terve pere, et õhtul lõõgastuda või telerit vaadata või teha asju koos. Selleks, et elutuba kutsuvamaks ning õdusamaks muuta nii enda perele kui ka sõpradele, tehke kõik endast olenev, et see tuba jätaks huvase, rahustava ning võimalikult mugava mulje. Otse loomulikult mängib siin väga olulist rolli õige elutoamööbli valimine, mis ei ole mitte ainult stiilne, vaid ka vastupidav sellele, kui lapsed seal seljas elavad või pere ja sugulased külla tulevad.

Lihtsad nipid efektseks tulemuseks

Selleks, et muuta enda elutuba meeldivaks ja hubaseks, ei ole ilmtingimata vaja palgata kallist sisekujundajat ega osta ülikallist mööblit, et muuta tuba trendikaks ja kaasaegseks. Tegelikult saab õiget infot omades ning loovusel lennata lastes ka ise palju ära teha. Paigutased näiteks elutuppa kõrgekvaliteedilise diivani võib see juba jätta mulje, et on kujundatud ekspertide poolt. Teil on võimalik ka näiteks mööbli ümberpaigutamisega lisada tuppa juurde avarust ning hubasust. Seda eelkõige selliste korterite puhul, milles on toas võrdlemisi väikesed.

Esimene asi, mille te peate enda jaoks lahti mõtstama on see, millisena te ise enda elutuba näete. Kui te soovite kaasaegse välimusega elutuba, siis peate te kindlasti soetama moodsa ja trendika diivani ning kaasaegse mööblikomplekti. Selleks, et asju teie jaoks lihtsamaks teha, soovitame esmalt vaadata ringi internetis, et saada inspiratsiooni elutoa sisustamise osas.

Sobivus eelkõige

Kui olete juba otsustanud, millist tüüpi tuba te soovite ning missuguse mööbli paigaldamise kasuks otsustate, siis järgmisena peaksite minema müügisalongidesse ning poodidesse, et kindlaks teha, mida teie piirkonnas pakutakse. Olge mööbli valimisel tähelepanelik ning mõelge kõik hoolega läbi, et iga ostetud mööblitukk reaalselt ka sobiks teie poolt valitud kujudnusstiiliga. Omavahel peavad sobima mööbel, vaibad kaunistused ja asessuaarid, diivanid ja toolid jne. Kui soovite kaasaegse ja moodsa stiiliga tuba kujundada, siis pidage silmas, et kõik mööbliesemed ja muud aksessuaarid järgiksid sama joont.

Kui asute plaanitud mööblit osta, siis soovitame valida neid, mis on sodsama hinnaga ka siis, kui teie eelarve lubaks rohkem kulutada,s est te ei tea kungai, kuhu teil rohkem raha kuluda võib. Valige näiteks soodushinnaga saadaolevad mööblikomplektid, sest reeglina on allahinnatud mööblid just need, mis võivad osutuda parimaks valikuks. Teie elutoa mööbel võib olla ju ostetud soodsa hinnaga, kuid teie külalised ei pea nende tegelikku hinda teadma, sest see, mis lõpuks loeb, on elutoa üldmulje ning soetatud mööbliesemete paigutus ruumis, mitte sellele kulutatud summad. Õige paigutusega on võimalik soodsalt ostetud mööbliesemetest jätta kordades kallim ning väärtuslikum mulje. Lisaks sellele loeb ka see, mida teie pereliikmed  ning sübrad arvavad ning kuivõrd mõnusalt nad end toas tunnevad teiega koos aega veetes.

close
search

Hi, guest!

settings

menu