search

Vannitoa mööbel – õnneliku kodu saladus


Vannitoad võivad kodus muutuda tõeliseks sõjatandriks. Uuringu näiitavad, et vannitoad on need kohhad, kus toimuvad kodus kõige tõsisemad lahingud. Vannituabsid tuleb väga tihti jagada mintme inimese vahel just siis, kui ajaga on kitsas käes. Selle tagamine, et sinu vannituba töötaks efektiivselt, on äärmiselt oluline, kui sa ei soovi pidevalt perekondlikku draamat. Õige vannitoa mööbli valimine võib aidata sul vältida potensiaalset vannitoasõda.

Kõik on oma kohal

Üks võimalus, kuidas tagada, et keegi ei hoiaks vannituba liialt kaua kinni sel ajal, kui nõudlus kõige suurem on (või veel hulle, kui ärkamise ja kooli/tööle minemise vahel on vaid loetud minutid), on tagada, et sul on eriotstarbeline vannitoamööbel. Kui sul on igale pereliikmele eraldatud isiklik riiul, siis ei viida nad sega mõttetult kappe ja sahtleid läbi sorides, et leida vajalikku ripsmetušši, deodoranti või habemeajamisgeeli. Hea vannitamööbel tagab selle, et ruum jääb kolavabaks ning on lihtne kasutada. Sina pead lihtsalt tagama selle, et iga pereliige hoiab oma asju üigel riiulil või kapis ning selle ka ise korras.

Nii nagu vannitoa ärajagamine on lihtne vastupidava ning usaldusväärse mööbli abil, nii võimaldab hea vannitoamööbel hoida isiklikud tualett-tarbed eemal ka võõra pilgu eest. Kui sul on kodus väikesed lapsed, siis on eriti oluline, et vannitoa mööbel oleks selline, kus saaks hoida vajadusel meditsiinilisi vahendeid, kallist kosmeetikat ja kemikaale selliselt, et väikesed käed nendele kuurde ei pääseks – kindlalt luku taga.

Mööbel pöörasele perele

Artikkel ajalehes The Times avaldas tõsiasja, et peegelpuhtad vannitoad on pöörastele perekondadele vaid fantaasia ja uniastus. Vannitoad on kodus need ruumid, mida kasutatakse kõige rohken ning seega on olulin einvesteerida kõrgekvaliteedilisse vannotamööblisse ning seadmetesse. Omades ilusat vannitubva, mis on sisustatud eritellimusel valmistatud mööbliga, võib panna ka teie pereliikmeid selle välimust hindama ning seetõttu rohkem hoolt kandma. On olemas mõned vannitoas toimuvad mõtlematused, mis võivad teil vere keema ajada – märgade rätikute jätmine põrandale, hambapasta korgi peale panemata jätmine, märjad loigud põrandal peale duši all käimist, juuksed äravoolutorus või vahetamata tualettpaberirull.

Vannitoavõitluste leevendamine

Et leida rahumeelne lahendus vannitoavõitlusele on oluline tagada, et vannitoa puhastamine ning selle mööbli eest hoolitsemine oleks igaühe isiklik ülesanne. Pane paika mõned olulised reeglid, sest kui oled investeerinud luksuslikku vannitoa inventari nagu söetavad rätikukuivatid, siis peavad kõik korjama ka oma niisked rätikud põrandalt ning need kuivama riputama. Õige vannitoakasutamise reeglistiku kombineerimine eritellimusmööbliga tagab selle, et sinu vannituba pakub sulle võimalust lõõgastuda ning pingeid maandada just nagu Spas ning hakkama saada ka varahimmikuste tipptunni hullusega.

 

 

close
search

Hi, guest!

settings

menu